riešenia

 • Sila vedomosti
 • Digitálny marketing
 • IT OUTSOURCING

  Measure and optimize the impact of social media across all marketing channels, such as mobile, search, and display. It's time to prove the value of your social efforts.
 • DIGITÁLNY MARKETING

  Measure and optimize the impact of social media across all marketing channels, such as mobile, search, and display. It's time to prove the value of your social efforts.

Naše riešenia prinášajúce úspech


IT Visions pomáha rozvíjať biznis zákazníkom v dnešnom svete, kde informačné technológie sú všadeprítomnou zložkou a kde sú kvalitné riešenia zodpovedné za obchodné výsledky. Sme špecialistom v oblastiach, ktoré umožňujú zákazníkom optimalizovať náklady na IT a sústrediť sa tak primárne na samotný produkt. Taktiež pomáhame uvedomiť si hodnotu kvalitného obsahu, a to od zrozumiteľného webu po komplexnú firemnú identitu. Pozrite sa, ako meníme okolitý svet prostredníctvom digitálnych zážitkov.

Kto sme

Naša spoločnosť je tvorená tímom expertov na technológie. Podľa našej filozofie stačí správny prístup a veľa vecí je možné urobiť lepšie a rýchlejšie. To, čo prináša úsporu nám sme pretavili do produktu, ktorý Vám ponúkame. Pri webových riešeniách staviame na náš kvalitný framework Vision Plus CMS postavený na najnovších štandardoch CSS3 a HTML5. Výsledky v oblasti implementácie riešení na mieru, ktoré zefektívňujú našim partnerom náklady vynaložené na IT uvereňujeme v prípadových štúdiách v sekcií Outsourcing. Zameriavame sa tiež na manažment sieťových technológií, kde pridanú hodnotu našich služieb tvorí bezpečnosť a vysoká dostupnosť (high availability). Poskytujeme tiež doplnkové služby vo forme vzdelávania.

Partneri

V čom máme navrch od konkurencie?

 • Sme komplexným IT providerom - všetko, čo potrebujete nájdete pod jednou strechou
 • Dodržujeme predpísané štandardy a ponúkame technológie 21. storočia
 • Máme riešenia na mieru, ktoré znamenajú rentabilnú investíciu do budúcnosti
 • Na rozdiel od iných citlivo dbáme na bezpečnosť (data security) a integritu (data safety).